top of page
Partneři PN_instituce.jpg

Nusle jako čtvrť s bonusem!

Oslovují nás aktivní Nuseláci s touhou přispět k místnímu dění a kultivovat okolí. A my nestále přemýšlíme, jak ještě lépe posílit lokální vazby a také sousedskou „ekonomiku“.


Vznikla z toho myšlenka na vytvoření benefitního programu pro naše členy v místních podnicích a organizacích – takových, které nabízejí kvalitní služby a produkty, a jež si pro to zaslouží více pozornosti.


Po roce fungování programu se zapojilo již 12 míst (a další jsou v jednání), která našim členům nabízejí nákup zboží či služby za zvýhodněných podmínek, většinou přívětivou slevu na nákup nebo příjemnou pozornost zdarma – prostě NUSELSKÉ PODNIKY S BONUSEM!


Podnikům to přináší větší a pravidelnou návštěvnost, propagaci ze strany našeho spolku a samozřejmě dobrý pocit z utužování místních vazeb. A nepřímo i z podpory Probuďme Nusle, neboť tyto benefity přispívají k atraktivitě členství a nám dodají potřebné prostředky i lidský kapitál pro naše aktivity.


Chcete se i vy se svým podnikem zapojit do našeho programu? Ozvěte se nám iva.kohler@probudmenusle.cz. A vy, milí příznivci, dejte svému oblíbenému podniku vědět, ať se na nás obrátí a jde do toho s námi!

partneři PN.jpg
bottom of page