top of page

Nusle jako čtvrť s bonusem!

Oslovují nás aktivní Nuseláci s touhou přispět k místnímu dění a kultivovat okolí. A my nestále přemýšlíme, jak ještě lépe posílit lokální vazby a také sousedskou „ekonomiku“.


Vznikla z toho myšlenka na vytvoření benefitního programu pro naše členy v místních podnicích a organizacích – takových, které nabízejí kvalitní služby a produkty, a jež si pro to zaslouží více pozornosti.


Po roce fungování programu se zapojilo již 12 míst (a další jsou v jednání), která našim členům nabízejí nákup zboží či služby za zvýhodněných podmínek, většinou přívětivou slevu na nákup nebo příjemnou pozornost zdarma – prostě NUSELSKÉ PODNIKY S BONUSEM!


Podnikům to přináší větší a pravidelnou návštěvnost, propagaci ze strany našeho spolku a samozřejmě dobrý pocit z utužování místních vazeb. A nepřímo i z podpory Probuďme Nusle, neboť tyto benefity přispívají k atraktivitě členství a nám dodají potřebné prostředky i lidský kapitál pro naše aktivity.


Chcete se i vy se svým podnikem zapojit do našeho programu? Ozvěte se nám iva.kohler@probudmenusle.cz. A vy, milí příznivci, dejte svému oblíbenému podniku vědět, ať se na nás obrátí a jde do toho s námi!

Amici Pizza & Burgers Nuselská.png

Economic Development

We see every challenge as an opportunity, and our Economic Development initiative helps Probuďme Nusle ensure that those we serve are better prepared to persevere in the unique situations they find themselves in.

Volunteers Cleaning

Community Outreach

Probuďme Nusle is dedicated to putting our San Francisco community first. Our Community Outreach program provides a much-needed service for those in dire need. Lend a helping hand and join our efforts today.

Serving Food

Education

Probuďme Nusle is a leader in the sector and ensures that local needs and priorities come first. Our Education program offers a much-desired platform for people who deserve it most. Become a part of a brighter future and join our efforts today.

Partneři: Projects
bottom of page