top of page

Chcete se stát členem?

Líbí se vám, co děláme? Chcete se k nám přidat a pomoct nám probouzet Nusle? Pokračujte ve čtení.

60393954_428950311000998_666879319935339

Vyberte si, jaké vám vyhovuje členství, a vyplňte přihlášku. Zabere to pár minut.

DRUHY ČLENSTVÍ
1) Řádný člen objektivně vyvíjí alespoň takovou aktivitu, kterou lze přiměřeně vyžadovat a na kterou má kapacitu. Zároveň má zároveň možnost spolurozhodovat jak neformálně při každodenním dění spolku, tak v souladu se stanovami oficiálně na členských schůzích spolku. 

2) Člen-podporovatel se spolkem sympatizuje, přeje si formalizovat svou přináležitost k němu a alespoň symbolicky ho tak podpořit a chce být blíže informován o dění ve spolku.

POSTUP
Přihlášku vyplníte kliknutím na odkaz níže*. Následně od nás e-mailem obdržíte platební pokyny k uhrazení členského příspěvku a po jeho uhrazení bude vaše přihláška projednána výborem spolku. V případě rozhodnutí o přijetí obdržíte náš orientační manuál a stanete se tak jedním z nás. (Pokud bychom se vás rozhodli odmítnout, příspěvek vám pochopitelně vrátíme.)

*Pozn.: K vyplnění přihlášky i plnohodnotnému fungování ve spolku potřebujete Gmail účet.

VÝŠE ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Dle usnesení výboru ze dne 12. 12. 2023 základní výše ročního členského příspěvku u obou druhů členství činí 365 Kč. Členské příspěvky jsou pro nás nejstabilnějším a nezanedbatelným zdrojem financí k realizaci projektů v průběhu sezony, rádi bychom tak dali členům i možnost příspěvku vyššího.

Aktuálně tudíž platí následující schéma příspěvku:

- základní: 365 Kč (1 Kč/den)

- sponzorský: neomezený příspěvek dle vlastního uvážení a možností

U nových členů tato částka platí bez ohledu na datum vstupu do spolku, přičemž při vzniku členství v období od 1. října do 31. prosince je dostačující uhrazení členského příspěvku na následující rok.

bottom of page